Bachata solo

FITNESS / TANIEC

Zajęcia przeznaczone dla Pań. Bachata wywodzi się z Dominikany. Jest związana z muzyką o tej samej nazwie, słowa najczęściej mówią o miłości.
Taniec ten wyróżnia się zmysłowym i charakterystycznym ruchem bioder. Zajęcia prowadzone będą na zasadzie zamkniętej jednostki – podczas jednych zajęć uczymy się krok po kroku choreografii do konkretnej piosenki, całość zakończona finałem. Zapraszamy wszystkie Panie, niezależnie od wieku, chcące wydobyć swoją kobiecość, spędzić mile czas oraz poznać podstawy Bachaty.

Zumba

FITNESS / TANIEC

Zajęcia przeznaczone dla każdego, niezależnie od płci i wieku. Jest to forma łącząca fitness z różnymi gatunkami tanecznymi: spotkamy się tu z krokami salsy, bachaty, merengue, cumbii, regeatonu, cha-cha i in. Cechą charakterystyczną jest żywiołowa muzyka, gorące hity latino – na Zumbie poczujesz się jak na latynoskiej dyskotece!

Breakdance

TANIEC

Breakdance to amerykański taniec, którego figury przyprawiają o zachwyt i prawdziwy zawrót głowy! Czasem można traktować to dosłownie, bo nauka breakdance to nie tylko akrobatyczne ewolucje w powietrzu, ale także figury wykonywane na głowie.

Hip Hop

TANIEC

Taniec hip-hop należy do ulicznych stylów tańca (street dance) i może obejmować szeroki zakres ruchów pochodzących z różnych stylów. Stwarza okazję tańczącym do niebywałej ekspresji, a także własnej inwencji i pomysłowości. Jest wykonywany najczęściej przy dźwiękach muzyki hip-hopowej.

Taniec w Level Up

NOWOCZEŚNIE I PROFESJONALNIE

READ MORE